Szczecin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier jakości z językiem niemieckim

Goleniów

Dla naszego Klienta, dużej firmy międzynarodowej z branży motoryzacyjnej, szukamy odpowiednich kandydatów/ kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Goleniów (okolice)

Zakres obowiązków:
&#8226; prowadzenie zagadnień jakościowych oraz dokumentacji technicznej
&#8226; przeprowadzanie audytów wewnętrznych procesów produkcyjnych
&#8226; rozpatrywanie reklamacji i rozwiązywanie problemów jakościowych
&#8226; współpraca z działem technicznym
&#8226; utrzymywanie kontaktu z Klientem niemieckojęzycznym
&#8226; sporządzanie dokumentacji dla działów

Wymagania:
&#8226; wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
&#8226; doświadczenie na podobnym stanowisku
&#8226; dobra znajomość języka niemieckiego &#8211; wymóg konieczny

Oferujemy:
&#8226; stabilne zatrudnienie w firmie z kapitałem międzynarodowym z branży motoryzacyjnej
&#8226; forma zatrudnienia umowa o pracę
&#8226; możliwość rozwoju poprzez szkolenia zawodowe
&#8226; benefity pozapłacowe m.in. karnet na basen i siłownie, kursy angielskiego i wiele innych
&#8226; stałe godziny pracy
Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV w języku polskim i angielskim z dopiskiem &#8222;inżynier jakości z językiem niemieckim &#8221; na experts@lsj.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji&#8221;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 519 178 269
E-mail: experts@lsj.pl/
lsj.pl/experts | lsj.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 02 Czerwiec, 2017  10:37

Identyfikator: 612953

Wyświetleń: 1295