Szczecin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Inżynier produkcji - BOSCH

Łozienica

Dla naszego klienta, znanej na całym świecie grupy BOSCH prowadzimy obecnie proces rekrutacji do nowo otwieranej fabryki pod Goleniowem. Przedsięwzięcie to zakłada transfer części zakładu produkcyjnego ze Szwajcarii i otwarcie polskiego wydziału na powierzchni ponad 26.000 m2.
Aktualnie poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Inżynier Produkcji

Lokalizacja: Łozienica k. Goleniowa (woj. zachodniopomorskie)

OFERUJEMY:

- Udział w projekcie typu greenfield, uruchomienie od podstaw nowego zakładu produkcyjnego
- Atrakcyjne warunki zatrudnienia
- Zatrudnienie w nowoczesnej organizacji mocno nastawionej na ludzi i rozwój

OBOWIĄZKI:
- Udział w planowaniu i otwarciu nowego zakładu produkcyjnego
-Rozwój nowych procesów produkcyjnych i stabilizacja istniejących
-Opracowanie koncepcji produkcyjnych, planowania zasobów materiałowych i ludzkich
-Tworzenie dokumentacji produkcyjnej (plany pracy, KPI)
-Planowanie i realizacja działań racjonalizatorskich oraz kontrola procesów produkcyjnych pod kątem efektywności kosztowej.
-Inicjowanie działań w zakresie, tworzenia FMEA, prób technologicznych

WYMAGANIA:

- Doświadczenie w obszarze inżynierii produkcji
- Wykształcenie wyższe techniczne
- Wiedza z zakresu planowanie procesów produkcyjnych (metoda COPE)
- Analityczne i ustrukturyzowane podejście do pracy
- Inicjatywa i umiejętność pracy w grupie

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: engineer@lsj.pl/ w temacie podając: &#8222;Inżynier Produkcji &#8211; grupa Bosch&#8221;

Kontakt z osobą odpowiedzialną za rekrutację: Karol Świtelski - 510 034 350 .

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie do CV klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;

LSJ HR Group, nr licencji: 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
tel. 91 814 52 52, lsj.pl/

Ogłoszenie dodane: Sobota, 06 Maj, 2017  20:59

Identyfikator: 611063

Wyświetleń: 1344