Szczecin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Projektant elektryk

Szczecin

Dla naszego Klienta, firmy z kapitałem międzynarodowym będącej światowym liderem w produkcji urządzeń niskonapięciowych, szukamy odpowiednich kandydatów/ kandydatek na stanowisko:

Lokalizacja: Szczecin

Obowiązki:
- Projektowanie urządzeń elektrycznych
- Opracowywanie dokumentacji technologiczno&#8211; produkcyjnej
- Utrzymywanie kontaktu z Klientami w zakresie obsługiwanych projektów
- Analiza trendów branżowych
- Współpraca z innymi działami w firmie
- Promocja firmy i produktów, uczestnictwo w targach

Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Wykształcenie wyższe techniczne ( elektrotechnika, elektryka)
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Znajomość programu AutoCad

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w firmie międzynarodowej
- Umowę o pracę
- Możliwość rozwoju zawodowego szkolenia branżowe
- Bieżący kontakt ze środowiskiem inżynierskim w organizacji
- Dobre warunki pracy i przyjazną atmosferę

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV w języku polskim i angielskim z dopiskiem &#8222;Projektant elektryk &#8221; na experts@lsj.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji&#8221;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 519 178 269
E-mail: experts@lsj.pl/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 19 Czerwiec, 2017  22:38

Identyfikator: 614104

Wyświetleń: 1649