Szczecin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Samodzielny Elektryk

Szczecin

Jesteśmy Agencją Zatrudnienia ANTIDOTUM. Działamy jako zarejestrowany podmiot na polskim rynku, prowadzący działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą oraz szkoleń. ANTIDOTUM jest podmiotem wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7587.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: samodzielny elektryk

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: ele/szc/2013

Zadania
- wykonanie prac montażowych zgodnie z otrzymanym projektem,
- modernizacja istniejących instalacji elektrycznych,
- usuwanie nagłych awarii obsługiwanych sieci elektrycznych.

Wymagania
- wykształcenie kierunkowe elektryczne,
- doświadczenie w montażu instalacji elektrycznych,
- wiedza w zakresie diagnozowania i usuwania nieprawidłowości w instalacjach elektrycznych,
- uprawnienia SEP E do 1 kV,
- umiejętność czytania schematów i rysunków technicznych,
- dyspozycyjność.

Oferujemy
- zatrudnienia w oparciu o umowę cywilnoprawną,
- możliwość stałego zatrudnienia,
- wynagrodzenie godzinowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca.szczecin@antidotum.eu, w tytule prosimy wpisać: nr ref. ele/szc/2013.

Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 15 Sierpien, 2013  17:27

Identyfikator: 474214

Wyświetleń: 4282