Szczecin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz 141 Wysokie Zarobki!

Woj. świętokrzyskie

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Spawacz 141- woj. świętokrzyskie
Wymagania:
- Uprawnienia: UDT na metodę 141, grupa materiałowa 5 lub 6, złącze doczołowe rura/płaskownik, BW, materiał 16Mo3
- Gotowość do odbycia prób w województwie świętokrzyskim
Obowiązki:
- Praca przy wymianie ścian szczelnych
Oferujemy:
- Atrakcyjne warunki finansowe
- Transport i zakwaterowanie w miejscu pracy
- Certyfikowane środki ochrony indywidualnej
- Kontrakt długoterminowy, stałe zatrudnienie
- Pełen pakiet świadczeń socjalnych
- Motywacyjny pakiet świadczeń
Opis stanowiska:
Firma Semi Serwis Przedsiębiorstwo Usług Technicznych o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku, zajmująca się wykonywaniem prac spawalniczo - monterskich poszukuje Kandydatów do pracy na stanowisko: Spawacz 141
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: gdansk@semiserwis.pl/.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883)".

Ogłoszenie dodane: Piatek, 23 Listopad, 2012  10:04

Identyfikator: 427054

Wyświetleń: 2918