Szczecin, Zachodniopomorskie

Pomocnik kuchenny-Niemcy-Cuxhaven-bez znajomości niemieckiego

Typ ogłoszenia: Dam Prace

QuickJobs.de-Personal Management.

W celu bezpośredniego zatrudnienia u niemieckiego pracodawcy przeprowadzamy aktualnie rekrutację na następujące stanowisko:

1xPomocnik kuchenny
1xPracownik na zmywak

MIEJSCE PRACY: Cuxhaven-Niemcy

OFERUJEMY:
 2100 €/mies./brutto + napiwki (do podziału)
 płatne nadgodziny
 możliwe premie
 100€-zwrot kosztów przyjazdu
 48/h/tydzień
 zatrudnienie na czas określony do 31.10.21
 darmowe zakwaterowanie (pokój 2-osobowy: łazienka, kuchnia, ogród z tarasem)

WYMAGANIA:
 doświadczenie nie jest wymagane - ale mile widziane
 bez znajomości języka niemieckiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 pomoc kuchenna: proste prace pomocnicze przy przygotowywaniu dań: krojenie sałatek, obieranie warzyw itp. Prace porządkowe w kuchni
 zmywak: zmywanie naczyń i sztućcy, polerowanie, prace porządkowe w kuchni

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres:

agnieszka@quickjobs.de

lub podanie numeru tel.- oddzwonimy

W wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.

W CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Ogłoszenie dodane: Piatek, 28 Maj, 2021  21:27

Identyfikator: 701874

Wyświetleń: 2846