Szczecin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Bankowy ds. Przedsiębiorstw

Szczecin i okolice

W związku z realizowanym projektem budowania Zespołu Zewnętrznej Sieci Sprzedaży w ING Bank Śląski poszukujemy osób na stanowisko: Przedstawiciel ds. Przedsiębiorstw

Podstawowe zadania związane ze stanowiskiem:
- pozyskiwanie nowych klientów,
- sprzedaż produktów bankowych
- osiąganie satysfakcjonujących wyników sprzedaży,
- dbanie o dobry wizerunek Banku.

Od kandydatów oczekujemy:
- chęci do pracy,
- wykształcenia średniego lub wyższego,
- podstawowej znajomości obsługi komputera,
- dyspozycyjności,
- dobrej komunikatywności.

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki wynagradzania w systemie prowizyjno-stałym
- dodatkowe wynagrodzenie za dobre wyniki sprzedaży
(program motywacyjny),
- samodzielną pracę opartą na własnej organizacji czasu pracy,
- przygotowanie merytoryczne
-współpracę w oparciu o umowę agencyjną

Miejsce pracy: Szczecin i okolice.

Zainteresowane osoby prosimy o CV wraz z listem motywacyjnym przesyłać na adres:
katarzyna.augustyniak@ingbank.pl/

Ogłoszenie dodane: Piatek, 31 Sierpien, 2012  15:24

Identyfikator: 413192

Wyświetleń: 2621