Szczecin, Zachodniopomorskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Magazynier

Szczecin D±bie

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, dzia³aj±cym na polskim rynku, prowadz±cym dzia³alno¶æ w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, po¶rednictwa pracy na terenie RP, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7587.
Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik magazynu.

Miejsce pracy: Szczecin D±bie
Nr ref.: pma/szc/2013

Zadania:
- kompletowanie/uk³adanie towaru na magazynie,
- przygotowywanie towaru wed³ug zleceñ,
- praca na magazynie w ch³odni (-22 st. Celsjusza),
- dbanie o porz±dek w magazynie.

Wymagania:
- ksi±¿eczka zdrowia (SANEPID),
- do¶wiadczenie w pracy na magazynie,
- do¶wiadczenie w uk³adaniu i kompletowaniu towaru,
- dobra organizacja pracy,
- dok³adno¶æ, sumienno¶æ oraz dynamizm pracy,
- mile widziane uprawnienia na wózki wid³owe.

Oferujemy:
- regularn± pracê,
- robocz± odzie¿ ochronn±,
- ciep³y posi³ek i napoje w czasie pracy,
- wynagrodzenie godzinowe + premiê motywacyjn±.

Osoby zainteresowane zapraszamy do biura w Szczecinie przy ul. Niedzia³kowskiego 24 b±d¼ prosimy o kontakt telefoniczny pod nr (91)484 41 44.

Og³oszenie dodane: Piatek, 09 Sierpien, 2013  16:43

Identyfikator: 473222

Wy¶wietleñ: 2575

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Magazynier - Logistyk - Administrator ... szuka pracy
  2. MAGAZYNIER
  3. Magazynier/Operator Wózka Unosz±cego
  4. magazynier
  5. Magazynier