Szczecin, Zachodniopomorskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Magazynier - operator wózka wid³owego

Szczecin

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier

Miejsce pracy: Stobno
Nr ref.: mag/sto/2015

Zadania:
- przyjmowanie i wydawanie towaru,
- obs³uga wózka wid³owego,
- dbanie o odpowiednie roz³o¿enie towaru na magazynie.

Wymagania:
- uprawnienia na wózki wid³owe z wymian± butli gazowej,
- prawo jazdy kat. B,
- energiczno¶æ.

Mile widziane:
- do¶wiadczenie w pracy na stanowisku Magazyniera.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracê, na pó³ etatu,
- pracê w systemie jednozmianowym, od poniedzia³ku do pi±tku,
- niezbêdne narzêdzia do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przes³anie CV na nasz adres e-mail praca.szczecin@antidotum.eu w temacie wiadomo¶ci wpisuj±c nr ref.: mag/sto/2015.

Prosimy równie¿ o zamieszczenie klauzuli:&#8222;Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustaw± z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).&#8221;

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, dzia³aj±cym na polskim rynku, prowadz±cym dzia³alno¶æ w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, po¶rednictwa pracy na terenie RP i za granic±, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Og³oszenie dodane: Wtorek, 01 Grudzien, 2015  15:38

Identyfikator: 569027

Wy¶wietleñ: 3148

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶

Podobne og³oszenia

  1. Magazynier - Logistyk - Administrator ... szuka pracy
  2. Operator koparki
  3. Operator koparki ladowarki
  4. Operator/ka Maszyn Pralniczych
  5. MAGAZYNIER