Szczecin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Personel sprzątający

Szczecin

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894. Aktualnie dla naszego Klienta, wiodącej firmy produkcyjnej w branży spożywczej poszukujemy Kandydata/ Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin (Os. Żelechowa)
Numer referencyjny: PS-Ż/09/2014

Zakres obowiązków:
&#8226; utrzymywanie czystości zakładu,
&#8226; sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków.

Wymagania:
&#8226; aktualna książeczka do celów sanitarno &#8211; epidemiologicznych,
&#8226; gotowość do pracy fizycznej,
&#8226; dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz.: 6:00 &#8211; 14:00,
&#8226; chęć do pracy, zaangażowanie.

Oferujemy:
&#8226; stabilne warunki zatrudnienia,
&#8226; pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem &#8222;PS-Ż/09/2014&#8221; w temacie na adres e-mail: a.rogalinska@ksservice.pl/

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez KS Service Sp. z o. o., z siedzibą w Szczecinie."

Ogłoszenie dodane: Piatek, 26 Wrzesien, 2014  13:41

Identyfikator: 523331

Wyświetleń: 1947