Szczecin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pomocnik Stolarza Meblowego

Police

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Pomocnik Stolarza Meblowego

Miejsce pracy: Police
Nr ref: pos/pol/2015

Zadania:
- montaż mebli,
- docinka płyt meblowych,
- szlifowanie, frezowanie drewna.

Wymagania:
- min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- prawo jazdy kat. B,
- gotowość do wyjazdów służbowych na teren całej Polski.

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej lub własna działalność,
- wynagrodzenie uzależnione od umiejętności,
- pracę w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do soboty.
- niezbędne narzędzia do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres praca.szczecin@antidotum.eu z wpisanym nr ref. pos/pol/2015 w temacie wiadomości.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity : Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)&#8221;

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 22 Wrzesien, 2015  12:25

Identyfikator: 562351

Wyświetleń: 2548