Szczecin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik fizyczny

Szczecin

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7587.

Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik fizyczny przy końcowym etapie ocynkowania.

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: cyn/szc/2014

Zadania:
- proste prace pomocnicze (przenoszenie, szlifowanie),
- zawieszenie stalowych elementów,
- przygotowanie ocynkowanych elementów do transportu.

Wymagania:
- sprawność fizyczna,
- chęć do podjęcia regularnej pracy,
- mile widziane osoby uczące się.

Oferujemy:
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- możliwość regularnej pracy.

Osoby zainteresowane zapraszamy do naszego biura w Szczecinie przy ul. Pocztowej 2.

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 15 Wrzesien, 2014  20:06

Identyfikator: 521766

Wyświetleń: 2146