Szczecin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik produkcji pasów transmisyjnych

Szczecin

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Antidotum nie szuka pracy dla Ciebie, Antidotum już ją ma!

Dla naszego Klienta firmy produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownika Produkcji.

Miejsce pracy: Szczecin Prawobrzeże
Nr ref.: ppr/szc/2015

Zadania:
- praca na dziele produkcyjnym (składanie elementów),
- przygotowywanie komponentów do montażu,
- dbanie o dobrą jakość pracy.

Wymagania:
- zdolności manualne,
- mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji,
- rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- dokładność, sumienność oraz dynamizm pracy,
- dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
- przyuczenie do pracy,
- pracę w systemie 3-zmianowym (6-14 / 14-22 / 22-6),
- możliwość stałego zatrudnienia,
- wynagrodzenie zasadnicze + premie.

Osoby zainteresowane zapraszamy do naszego biura w Szczecinie przy ul. Pocztowa 2.

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 20 Listopad, 2015  17:15

Identyfikator: 568131

Wyświetleń: 1726