Szczecin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel handlowy B2B

Szczecin

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7587.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Przedstawiciela handlowego B2B sprzętu biurowego

Nr ref. b2b/szc/2014
Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:
- sprzedaż urządzeń biurowych,
- sprzedaż usług związanych z telewizją przemysłową,
- budowanie trwałych relacji z klientami biznesowymi,
- pozyskiwanie nowych klientów.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe,
- dobra znajomość obsługi komputera, pakietu Office,
- prawo jazdy kategorii B,
- wysokie umiejętności interpersonalne,
- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów lub usług dla Klientów biznesowych (B2B).

Oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- pracę na samodzielnym stanowisku,
- niezbędne narzędzia pracy,
- wsparcie działu technicznego.

Osoby zainteresowane zapraszamy do naszego biura w Szczecinie przy ul. Pocztowej 2 lub prosimy o przesłanie CV na adres: praca.szczecin@antidotum.eu (w tytule maila prosimy wpisać: b2b/szc/2014).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: &#8222;Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).&#8221;

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 15 Wrzesien, 2014  20:18

Identyfikator: 521768

Wyświetleń: 2175