Szczecin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Spawacz łukiem elektrycznym (metoda 111)

Szczecin

Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Spawacza łukiem elektrycznym (metoda 111)
Nr ref.: spa/szc/2016
Miejsce pracy: Okolice Szczecina

Zadania:
- przygotowywanie elementów do spawania &#8211; prace ślusarskie,
 -spawanie elementów .
Wymagania:
- umiejętność spawania łukowego elektrodą otuloną,
- min. roczne doświadczenie w pracy na stanowisku spawacza.
Mile widziana umiejętność:
- obsługi wózków widłowych,
- obsługi koparko-ładowarki teleskopowej w wysięgnikiem.
Oferujemy:
- zatrudnienie bezpośrednio u naszego kontrahenta na umowę zlecenie (3 miesiące), następnie zatrudnienie na umowę o pracę,
- pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowym (w godz. 22:00 &#8211; 6:00).
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.szczecin@antidotum.eu (w tytule maila prosimy wpisać: Nr ref.: spa/szc/2016).
Prosimy również o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych (w szczególności: CV) przez ANTIDOTUM Agencję Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie (adres: ul. Pocztowa 2/2, 70-356 Szczecin), agencję zatrudnienia ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego pod numerem 11435 w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców. Ponadto zgadzam się na przekazanie moich danych osobowych - w powyższych celach - innym podmiotom powiązanym lub współpracującym z ANTIDOTUM Agencją Zatrudnienia z siedzibą w Szczecinie oraz potencjalnym pracodawcom. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne."
Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 11435.

Ogłoszenie dodane: Piatek, 06 Maj, 2016  14:31

Identyfikator: 582019

Wyświetleń: 2047