Szczecin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Instruktor-trener

Szczecin

Firma w branży sportowej, o ogólnopolskim zasięgu dzialania zatrudni kandydatów na stanowisko managera, trenera dziecięcych grup piłkarskich w następujących miastach: Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Łódź, Wrocław.

Wymagania: wykształcenie co najmniej średnie, pożądane wyższe, uprawnienia instruktorskie lub trenerskie w zakresie piłki nożnej, otwartość, empatia, kreatywność. Mile widziani nauczyciele przedmiotów WF.
Możliwość wykonywania obowiązków jako pracy dodatkowej w wymiarze 9 - 20 godzin tygodniowo.

Zadania: przeprowadzanie treningów, akcji marketingowych, kontakty ze szkołami, przedszkolami, rodzicami

Oferujemy: wynagrodzenie stałe, forma zatrudnienia - umowa cywilnoprawna (umowa-zlecenie, o dzieło).

Zgłoszenia - aplikacje prosimy przesyłać na adres: pm@wroclaw.neo.pl/
tel. 506590141
info:pmwroclaw.firmeo.biz

Ogłoszenie dodane: Piatek, 14 Grudzien, 2012  14:21

Identyfikator: 430572

Wyświetleń: 2884