Szczecin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Hostessy - Szczecin - 16 Dni - Pilne!

Szczecin

PILNIE zatrudnimy HOSTESSY przebywające w zachodniopomorskim, podczas akcji promocyjnej w SZCZECINIE.

Do wyboru dowolna ilość dni pracy, zawierająca się w poniższym okresie.

- 07 grudzień - 23 grudzień 2011 r.
- godziny pracy codziennie:

pon. - sob. 15:00 - 22.00
niedz. 15:00 - 21.00

Mile widziane osoby, które mogą pracować przez cały okres, lub jakąś ilość dni z rzędu.

Szkolenie:
Materiały, dotyczące pracy otrzymasz w mailu.

Obowiązki:
- wręczanie materiałów promocyjnych, obsługa standów konkursowych, kierowanie gości.

Wynagrodzenie:

- 16 dni pracy po ~ 6,5h/dzień = ~ 830 zł netto
- Dla osób mieszkających powyżej 50 km od miejsca pracy - możliwe częściowe zwroty kosztów dojazdu.

Wymagania:

- 160 - 180 cm
- zadbana sylwetka, skóra, włosy, paznokcie
- mila aparycja, kultura osobista, osoba sympatyczna, śmiała, kulturalna

Strój we własnym zakresie:

- jeansy &#8211; ciemne
- ciemne baleriny lub inne eleganckie buty na płaskiej podeszwie
- makijaż dzienny - estetyczny
- fryzura wg uznania

Czekamy na PRZEMYŚLANE zgłoszenia. Decyduje również kolejność zgłoszeń.

WAŻNE!

W zgłoszeniu mailowym załącz nam:

* 2-4 zdjęcia

W treści zgłoszenia mailowego podaj:

* swoje aktualne wymiary (wzrost, rozmiar ubrania)
* ilość możliwych dla Ciebie dni pracy
* numer telefonu

W tytule maila wpisz:

IMIĘ + NAZWISKO + AKCJA SZCZECIN

W momencie dokonania wyboru, niezwłocznie się skontaktujemy mailowo i/lub telefonicznie z wybranymi osobami i prześlemy umowę do podpisu. Prosimy również o regularne sprawdzanie swojej poczty email.

Pozdrawiamy:
Energy Models
kontakt@energymodels.pl/

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 05 Grudzien, 2011  16:17

Identyfikator: 360142

Wyświetleń: 3340