Szczecin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Asystent/ka działu sprzedaży

Szczecin

Dla naszego Klienta, niemieckiej firmy z branży HORECA poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent/ka Działu Sprzedaży
Lokalizacja: Szczecin-Dąbie

OPIS STANOWISKA:

&#8226; Przyjmowanie zamówień telefonicznych
&#8226; Sprzedaż telefoniczna
&#8226; Wsparcie klienta i udzielanie wszelkich niezbędnych informacji
&#8226; Tworzenie ofert handlowych
&#8226; Wsparcie teamu sprzedażowego
&#8226; Opracowywanie braków magazynowych
&#8226; Opracowywanie dokumentów związanych ze zwrotami od klientów, reklamacji i korekt

WYMAGANIA:

&#8226; doświadczenie w pracy z żywnością w obszarze gastronomii
&#8226; doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
&#8226; bardzo dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
&#8226; obsługa programów MS Office
&#8226; umiejętność pracy w grupie
&#8226; umiejętność pracy pod presją czasu
&#8226; umiejętność komunikacji w kontaktach z klientem i Zespołem
&#8226; otwartość, pozytywne nastawienie, elastyczne podejście do obowiązków, cierpliwość, samodzielność, dokładność, zaangażowanie

OFERUJEMY:

&#8226; nowoczesne środowisko pracy
&#8226; pracę w młodym, energicznym zespole
&#8226; dopasowane do rynku wynagrodzenie

Osoby będące zainteresowane powyższą ofertą oraz spełniające jej kryteria prosimy o przesyłanie swojego CV z dopiskiem &#8222;Asystent Działu Sprzedaży&#8221; na adres mailowy:

experts@lsj.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: &#8222;Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz. U. nr 133, poz. 883) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji&#8221;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

LSJ HR Group, licencja nr 4440
ul. Celna 1, 70-644 Szczecin
Phone: +48 91 814 52 52 E-mail: experts@lsj.pl/
lsj.pl/experts | lsj.pl/

Ogłoszenie dodane: Sobota, 29 Kwiecien, 2017  19:14

Identyfikator: 610721

Wyświetleń: 1264