Szczecin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Specjalista ds. bankowych rozwiązań zabezpieczenia kapitału

Cała Polska

Typ ogłoszenia: Szukam Pracy

Obowiązki:
 Budowanie własnego zespołu partnerów ds. bankowych rozwiązań zabezpieczenia kapitału
 Samodzielne wyszukiwanie osób zainteresowanych bankowymi rozwiązaniami zabezpieczenia kapitału
 Przedstawienie pełnej informacji o firmie, warunkach współpracy oraz jej usługach
 Podpisanie z osobami zainteresowanymi stosownych umów w ramach proponowanej oferty
 Po wykonaniu wyżej wymienionych czynności, współpracownicy przekazują dokumentację do firmy, gdzie prowadzenie dalszych czynności przejmuje Partner Strategiczny firmy

Oferujemy:
 Współpracę pod szyldem renomowanego handlarza metali szlachetnych, cieszący się dobrą opinią medialną i będący liderem w handlu metalami szlachetnymi
 Współpracę opartą na umowie partnerskiej (dla osób prowadzących działalność gospodarczą) lub opartą na partnerskim programie poleceń
 Pracę jako zajęcie stałe lub dodatkowe
 Bardzo dobre warunki finansowe: wysokie wynagrodzenie prowizyjne i wynagrodzenie dodatkowe
 Dla doświadczonych partnerów indywidualnie negocjujemy stawki prowizyjne
 Możliwość tworzenia własnej grupy partnerów i otrzymywanie z tego tytułu dodatkowych korzyści finansowych
 Możliwość stałego rozwoju zawodowego, zdobywania doświadczenia oraz realnego awansu w strukturach firmy w oparciu o jasny plan kariery
 Zdobycie branżowej wiedzy poprzez cykliczne szkolenia prowadzone przez wykwalifikowanych trenerów
 Dostęp do nowoczesnego i funkcjonalnego systemu online

Wymagania:
 Posiadasz umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji z innymi
 Odnajdujesz się w pracy, która wymaga samodzielności i inicjatywy
 Potrafisz identyfikować potrzeby klientów i chcesz pomagać osobom zabezpieczyć ich stań posiadania
 Cechuje Cię zaangażowanie, entuzjazm, a przy tym umiesz planować i elastycznie organizować swoją pracę
 Wysokie zarobki są dla Ciebie motywacją do pracy i rozwoju

Dołącz do grona profesjonalistów i z nami osiągaj wyniki na miarę Twoich możliwości.
Swoje CV i lm wyślij na nasz adres emailowy: rekrutacja@decipartnerzy.pl/

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 29 Sierpien, 2013  16:16

Identyfikator: 476162

Wyświetleń: 3894