Szczecin, Zachodniopomorskie

zmień miasto

Specjalista ds. sprzedaży produktów z branży mechanicznej

Poznań

Polvik Sp. z o. o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Plusvikar.dk z główną siedzibą w Danii. Pomagamy znaleźć dobrą pracę na terenie Państw Skandynawskich: Finlandii, Norwegii, Szwecji oraz Danii, a także w Anglii i Niemczech.
Dla swojego zagranicznego klienta firma Polvik Sp. z o. o. poszukuje kandydata na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży produktów z branży mechanicznej.

Obowiązki:
- pozyskiwanie i obsługa klientów,
- tworzenie dobrego wizerunku firmy na rynku polskim,
- prowadzenie negocjacji handlowych,
- przygotowywanie ofert handlowych,
- utrzymywanie trwałych relacji handlowych z klientami firmy,
- zawieranie umów oraz prowadzenie dokumentacji sprzedażowej,
- comiesięczne raportowanie do siedziby głównej firmy za granicą.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- wiedza techniczna (głównie z zakresu mechaniki)
- doświadczenie w kowalstwie, przemyśle rolniczym
- prawo jazdy kat. B
- dobra znajomość pakietu Microsoft Office
- zdolności negocjacyjne, samodzielność, komunikatywność
- doświadczenie na podobnym stanowisku.

Mile widziane:
- znajomość systemu CRM
- wykształcenie z obszarów: inżynierii, technologii produkcji
- znajomość rynku polskiego w branży układów napędowych lub podobnych.

Oferujemy:
- samochód służbowy, laptop i telefon
- atrakcyjne wynagrodzenie
- doświadczenie w międzynarodowej firmie

Zainteresowanych zachęcamy do wysłania swojego CV w języku angielskim lub polskim wraz ze zdjęciem na adres magdalena@polvik.com
Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 04 Sierpien, 2015  11:19

Identyfikator: 557415

Wyświetleń: 2784