Szczecin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pielęgniarka

Szczecin

Zakład Patologii Ogólnej Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie w związku z dynamicznym rozwojem nieinwazyjnej działalności diagnostycznej poszukuje Kandydatki zainteresowane podjęciem pracy na stanowisku: Pielęgniarka

Miejsce świadczenia usług: Szczecin (Pomorzany)

Zadania na tym stanowisku:
&#8226; realizacja kompleksowej opieki pielęgniarskiej podczas wizyty okulistycznej pacjenta
&#8226; wykonywanie podstawowych badań z zakresu okulistyki, w tym obsługa urządzeń okulistycznych przeznaczonych do nieinwazyjnej diagnostyki narządu wzroku
&#8226; wykonywanie podstawowych pomiarów (pomiar RR, BMI)
&#8226; pobieranie materiału do badań diagnostycznych (krew)
&#8226; wypełnianie dokumentacji medycznej w wersji elektronicznej na komputerze oraz pomoc przy jej wypełnianiu pacjentom ankiet medycznych w wersji papierowej
&#8226; udzielanie pierwszej pomocy w stanach zagrożenia życia, w tym prowadzenie resuscytacji krążeniowo-oddechowej

Od kandydatek wymagamy:
&#8226; wykształcenia średniego lub wyższego w zawodzie pielęgniarki
&#8226; dyspozycyjności (praca 8 godz. dziennie)
&#8226; umiejętności pracy z komputerem

Od kandydatek oczekujemy:
&#8226; chęci do pracy z mobilnymi pacjentami w różnym wieku (oprócz dzieci), wrażliwości na ich potrzeby oraz cierpliwości
&#8226; samodzielności i zaangażowania podczas badań diagnostycznych
&#8226; odpowiedzialności i rzetelności w pracy
&#8226; umiejętności pracy w zespole

W zamian oferujemy:
&#8226; zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (system wynagradzania: czasowy ze stawką miesięczną)
&#8226; całościowe przeszkolenie do samodzielnej pracy wymaganej na proponowanym stanowisku
&#8226; możliwość rozwoju i doskonalenia posiadanych umiejętności
&#8226; pracę w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt medyczny w miłej i przyjaznej atmosferze
&#8226; stabilne miejsce pracy
&#8226; atrakcyjne warunki pracy i płacy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie aplikacji (CV) wraz z numerem referencyjnym ZPO/01/2015 na adres: Al. Powstanców Wlkp. 72, 70-123 Szczecin, z dopiskiem "pielęgniarka" lub o kontakt telefoniczny pod numerem: 91-466-1546 w celu uzyskania adresu mailowego do kontaktu (Lek. Tadeusz Bilnicki)

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie klauzuli:
&#8221; Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997r. ; tekst jednolity: Dz. U. Nr 133 poz. 883)&#8221;.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami.

Będziemy wdzięczni za współpracę i przekazanie informacji szerszemu gronu pielęgniarek.

Ogłoszenie dodane: Sobota, 14 Marzec, 2015  01:03

Identyfikator: 541984

Wyświetleń: 4143