Szczecin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pielęgniarka / Pielęgniarz - Niemcy

Niemcy

Dla naszego zachodniego klienta poszukujemy wykwalifikowanych pielęgniarek różnych specjalności do pracy w szpitalach i domach opieki w Niemczech.

Opis stanowiska: praca na pełen etat na umowę o pracę w szpitalach i domach opieki na terenie Niemiec. Pracodawca zajmuje się całym procesem rejestracji w Niemczech, jak również zapewnia zakwaterowanie.

Wynagrodzenie: 10 &#8211; 15 Euro brutto za godzinę ( dodatki do wypłaty za pracę w weekendy)

Wymagania:
- dyplom w zawodzie pielęgniarki
- doświadczenie w zawodzie mile widziane
- dobra znajomość języka niemieckiego ( pozwalającego na komunikację w pracy )

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie:
- CV ze zdjęciem w języku niemieckim
- skan dyplomu i uprawnień do wykonywania zwodu pielęgniarki/pielęgniarza

Wyślij wyżej wspomniane dokumenty na rekrutacja@meritumagency.pl/ w temacie wiadomości wpisując PIELĘGNIARKA NIEMCY

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 10 Maj, 2011  12:00

Identyfikator: 304816

Wyświetleń: 4370