Szczecin, Zachodniopomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik Stoiska SprzedaŻy Choinek ŚwiĄtecznych

Szczecin

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Zadania:
&#8226; Sprzedaż choinek świątecznych w okresie 01.12 - 23.12.2010
&#8226; Obsługa kasy fiskalnej
&#8226; Codzienne raportowanie wyników ze sprzedaży
&#8226; Otwieranie i zamykanie placu sprzedaży
&#8226; Dbanie o ekspozycję towaru na placu zgodnie ze standardami firmy
Wymagania:
&#8226; Wykształcenie min. średnie
&#8226; Doświadczenie w sprzedaży lub w kontaktach z klientami
&#8226; Zdolności organizacyjne
&#8226; Pełna dyspozycyjność w okresie przedświątecznym 1 -23 grudnia
&#8226; Dynamizm, odpowiedzialność w działaniu
&#8226; Niekaralność
Oferujemy:
&#8226; Pracę na umowę zlecenie, zakwaterowanie, wyżywienie
&#8226; Szkolenie z zakresu sprzedaży potwierdzone certyfikatem
&#8226; Możliwość współpracy następnych sezonach sprzedażowych

W tytule wiadomości prosimy podać nazwę stanowiska i miasto, do którego Państwo aplikujecie.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 09 Listopad, 2010  12:22

Identyfikator: 244324

Wyświetleń: 2549