Szczecin, Zachodniopomorskie

zmień miasto
<< Poprzednie ogłoszenie Następne ogłoszenie >>

Zdalnie Projektant instalacji elektrycznych/ fotowoltaicznych z orzeczeniem

Praca w miejscu zamieszkania

Typ ogłoszenia: Dam Prace

BPO NETWORK Sp. z o.o.

Naszym celem jest zapewnienie pełnego zadowolenia zarówno pracownikowi, poszukującemu pracy, jak i pracodawcy, szukającemu najlepszego pracownika. Jesteśmy agencją headhunterską, świadczącą wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby z niepełnosprawnością. Oferujemy także dofinansowania PFRON dla pracodawców w ramach naszych kompleksowych usług. Znajdź idealnego pracownika z nami i skorzystaj z naszej wiedzy w dziedzinie rekrutacji i zatrudniania osób z niepełnosprawnościami.

JEŚLI POSZUKUJESZ PRACY ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTAMI NA STRONIE www.bponetwork.pl/oferty-pracy/ (Aby wyświetlić stronę proszę wkleić nazwę strony od www. do przeglądarki)

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Projektant Instalacji elektrycznych / fotowoltaicznych z orzeczeniem o niepełnosprawności

Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania:

- Aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności
- Wykształcenie co najmniej średnie
- Rok lub więcej doświadczenia na stanowisku związanym z projektowaniem instalacji fotowoltaicznych i/lub elektrycznych
- Znajomość języka angielskiego na poziomie A1
- Znajomość środowiska Windows i pakietu Microsoft Office
- Znajomość programu AutoCAD, PV SOL
- Samodzielność w działaniu
- Dobra organizacja pracy własnej
- Sprawna obsługa komputera
- Stałe łącze Internetowe

Obowiązki:

- Projektowanie instalacji elektrycznych na potrzeby zasilania instalacji OZE (Odnawialne źródła energii)
- Projektowanie instalacji fotowoltaicznych (program PV SOL)
- Wykonywanie wycen i kosztorysów (mile widziana znajomość obsługi NORMA PRO)

Oferujemy:

- Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin pracy
- Respektowanie wszystkich zasad dotyczących pracy OzN
- Pracę zdalną
- Opiekę ze strony BPO Network

Kontakt w sprawie ofert pracy:

Ilona
798 951 967
ikawiecka@bponetwork.pl
rekrutacja@bponetwork.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 31 Styczen, 2024  11:20

Identyfikator: 739036

Wyświetleń: 1401